Zapraszamy na spektakl

Dla widzów

14

Czas trwania

70 min

Ceny biletów

  • ulgowy - 35 zł

  • normalny - 40 zł

  • grupowy - 30 zł

O spektaklu

Oderwij się od szarej rzeczywistości i popłyń ze mną do lepszego miejsca, gdzie jest przyjemniej, gdzie możesz i czujesz więcej. Odpręż się. Niczym się nie martw. Spełnię twoje najskrytsze marzenia. Czego pragniesz? Ulgi? Wolności? Siły? Dam ci to wszystko, tylko złap mnie, ściśnij, weź ze sobą do domu. Zatraćmy się razem. Cin cin! Za miłość! Za nas!

Natalia Sakowicz – aktorka, absolwentka i wykładowczyni Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Filii w Białymstoku. Realizuje własne projekty teatralne: m.in. Pobudka, Oddaleńcy i Romans. Laureatka m.in. Nagrody za Wyrażanie Teatru Lalką na XIII Międzynarodowym Festiwalu Teatru Lalek i Animacji dla Dorosłych „Lalka też Człowiek” w Warszawie, Nagrody za Innowacyjność na VI Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Lalek „Z wizytą u Arlekina” w Omsku, nagrody za rolę w spektaklu Sen nocy letniej. Kochankowie na Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym WTEA w Pekinie.

Partnerzy spektaklu: Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie oraz Filia AT w Białymstoku, Teatr Ochoty w Warszawie.

Spektakl powstał w ramach Stypendium Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu Młoda Polska oraz Stypendium Artystycznego Marszałka Województwa Podlaskiego. 

Twórcy spektaklu

pomysł i wykonanie
Natalia Sakowicz

tekst
Zuzanna Bojda

lalka 
Olga Ryl-Krystianowska

ruch sceniczny
Iza Szostak

muzyka
Maciej Cempura

światło
Maciej Iwańczyk

plakat
Bartek Warzecha, Marlena Jabłońska

Podoba Ci się ten spektakl?

Zapraszamy do naszego teatru.